Mirësevini në faqet tona të internetit!

PRODUKTET

RRETH NESH

PROFILI I KOMPANIS

    Aktivi rrotullues

Machinery Co Dunke Shanghai, Ltd, themeluar në vitin 2004, është e vendosur në qendër të qytetit Fengcheng, Fengxian Qarkut, Shanghai. Isshtë vetëm një makinë 15-minuta nga FTA Shanghai për Makineritë e rënda. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 22000 m2, nga të cilat sipërfaqja e prodhimit është 11000 m2. Fabrika ka 98 prodhues profesionistë dhe teknikë inxhinierikë, dhe më shumë se 80 grupe të pajisjeve të prodhimit, shumica e të cilave janë vegla makinerie CNC. Kompania kaloi në ISO 20181 ISO 9001: 2015 certifikimin e sistemit ndërkombëtar të menaxhimit të cilësisë. Kompania ka kohë që është e angazhuar në industrinë hidraulike dhe ka grumbulluar përvojë disa vjeçare në transmetimin hidraulik për t'u ofruar klientëve komplete të plota të zgjidhjeve të teknologjisë hidraulike.

LAJME

Aktivi rrotullues

Aktivizuesi rrotullues kaloi me sukses testet e ngarkuara 1 milion

2017 është një vit i rëndësishëm për kompaninë tonë. Aktivizuesit rrotullues të zhvilluar nga kompania jonë kanë kaluar testet e ngarkuara 1 milion nga klientët e huaj. Meqenëse klientët e huaj duan të marrin një produkt të prodhuar nga Kinez që mund të përputhet me të ngjashme ...

2020-Bauma Shows

2020-Bauma Shows

[video width="544" height="960" mp4="https://www.coyosh.com/uploads/2.mp4"][/video]
PTC ASIA 2019

PTC ASIA 2019

Kompania jonë ju fton të merrni pjesë në PTC ASIA 2019 (E3-L6) - 23-26 Tetor 2019 - Shanghai New Int'l Expo Center China